CENTRALIZATORUL CANDIDATURILOR DEPUSE PENTRU ALEGERILE ORGANELOR DE CONDUCERE ȘI CONTROL ALE SINDICATULUI LIBER AL SALARIAȚILOR DIN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREUNIVERSITAR CONSTANȚA DIN DATA DE 27 MARTIE 2018

CENTRALIZATORUL

CANDIDATURILOR DEPUSE

PENTRU ALEGERILE ORGANELOR DE CONDUCERE ȘI CONTROL

ALE SINDICATULUI LIBER AL SALARIAȚILOR  

DIN ÎNVĂȚĂMÂNTUL PREUNIVERSITAR

CONSTANȚA

DIN DATA DE 27 MARTIE 2018

 

 

PREȘEDINTE:

  1. IOSIF MITICĂ, Președinte al S.L.S.Î.P. Constanța;
  2. DOMINTE PAUL, membru de sindicat la Liceul Teoretic Decebal Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;

 

VICEPREȘEDINTE:

  1. ANGHEL SIMONA, membru de sindicat la Colegiul Național Mihai Eminescu –  Grădinița nr. 16 Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  2. BULGARU LAURENȚIU, membru de sindicat la Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie Sud;
  1. DOMINTE PAUL, membru de sindicat la Liceul Teoretic Decebal Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  2. MUȘAT NICOLETA – MAGDALENA, lider sindical la Școala Gimnazială nr. 38 Dimitrie Cantemir Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  3. POPESCU ION, vicepreședinte al S.L.S.Î.P. Constanța;
  4. SFETCU IONICĂ, lider sindical la Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Maria Montessori Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P.  Constanța;

 

SECRETAR EXECUTIV:

  1. TANASOV GABRIELA – IULIANA, membru de sindicat la Școala Gimnazială nr. 24 Ion Jalea Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  2. JEGU IULIAN, lider sindical la Școala Gimnazială Constantin Brâncuși Medgidia;
  3. ANGHEL SIMONA, membru de sindicat la Colegiul Național Mihai Eminescu – Grădinița nr.16 Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  4. MUȘAT NICOLETA – MAGDALENA, lider sindical la Școala Gimnazială nr. 38 Dimitrie Cantemir Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  5. SFETCU IONICĂ, lider sindical la Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Maria Montessori Constanța membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;

 

MEMBRU ÎN CONSILIUL DIRECTOR:

  1. DRĂGULESCU DAN – MIHNEA, lider sindical la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P.  Constanța;
  2. ANGHEL SIMONA, membru de sindicat la Colegiul Național Mihai Eminescu – Grădinița nr. 16  Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  3. TANASOV GABRIELA – IULIANA, membru de sindicat la Școala Gimnazială nr.  24 Ion Jalea Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  4. CÎRJĂ ELENA MARILENA, lider sindical la Colegiul Tehnic Tomis Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P Constanța;  
  5. MUȘAT NICOLETA – MAGDALENA, lider sindical la Școala Gimnazială nr. 38 Dimitrie Cantemir Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  6. DOMINTE PAUL, membru de sindicat la Liceul Teoretic Decebal Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  7. GHEORGHIU GABRIELA, lider sindical la Liceul Teoretic Ioan Cotiovu Hârșova, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;      
  8. PUȘCATU DUMITRU, lider sindical la Școala Gimnazială nr.1 Cernavodă, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;      
  9. LUNCANU VALENTINA, lider sindical la Liceul Tehnologic N. Dumitrescu Cumpăna, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  10. ȘERBAN VICENȚIU – TRAIAN, lider sindical la Liceul Tehnologic Lazăr Edeleanu Năvodari, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  11. BURNETE ELEONORA, lider sindical la Școala Gimnazială Sfîntul Andrei Mangalia, secretar executiv al S.L.S.Î.P. Constanța;       
  12. TUDOR LAKME, lider sindical la Liceul Teoretic Callatis Mangalia, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  13. ȚEPEȘ DANIELA, membru de sindicat la Liceul Teoretic Ioan Cotovu Hârșova, membru în Comisia de cenzori a S.L.S.Î.P. Constanța;
  14. SFETCU IONICĂ, lider sindical la Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Maria Montessori Constanța, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța;
  15. JEGU IULIAN, lider sindical la Școala Gimnazială Constantin Brâncuși Medgidia;
  16. BICĂ SORIN, lider sindical la Liceul Tehnologic Cogealac;
  17. BULGARU LAURENȚIU, membru de sindicat la Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie Sud;
  1. DUMITRU SIMONA – GEORGIANA, membru de sindicat la Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Delfinul Constanța;
  2. KEUSCH ADRIAN, membru al Biroului Operativ al grupei sindicale din cadrul Școlii Gimnaziale Ioan Atanasiu Lipnița;
  3. BUTUC FLORICA, lider sindical la Școala Gimnazială nr. 39 N. Tonitza Constanța;
  4. ALIȘ SELIMAN, membru de sindicat la Liceul Teoretic Băneasa;
  5. FERBINTE NICU, lider sindical la Școala Gimnazială nr. 30 Gh. Țițeica Constanța;
  6. LEȚA MARIA – DANIELA, membru de sindicat la Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Delfinul Constanța;
  7. IRIMIA DIANA ADRIANA, lider sindical la Colegiul Național de Arte Regina Maria Constanța;

MEMBRU ÎN COMISIA DE CENZORI:

  1. CHELARU JENOVIA, membru în Comisia de cenzori a S.L.S.Î.P. Constanța;
  2. BONDOC CAMELIA – GABRIELA, membru în Comisia de cenzori a S.L.S.Î.P. Constanța;
  3. CÎRJĂ ELENA MARILENA, membru în Consiliul Director al S.L.S.Î.P. Constanța.